Alapította: Dékán István 1996-ban

Gondolatok!

Legfrissebb témák
Kár, hogy a \\\"Legújabb\\\" menüpont alatt nem tudunk lapozni... OK, hogy a \\\"Fotók\\\" nál van rá lehetőség, de nem biztos, hogy mindenki azt hasznalja amikor meg szeretné nézni a legujabbakat - gondolok itt foleg az uj tagokra, akik meg annyira nem jaratosak az oldal hasznalataban. Foleg most, hogy ennyi uj kep kerult feltoltesre... (ami egyebkent nem is baj)
Bányik Éva
2020-12-13
Ha megszűnne, javasolnám a Pro kategória visszaállítását és a szavazást Ez is egy ösztönző, a szebb jobb alkotásához. Egyúttal támpont is az új belépőknek.
Az elérésének módjáról természetesen lehet gondolkodni  A visszaállítás legegyszerűbb módja ha marad 

Szendrei Tibor József
2020-12-13
A kutya sem érti mi folyik itt. Ám nincs kizárva, hogy az Én felfogó képességem limitált.
Veress Zsolt
2020-12-13
Önkritika: Leltároztam az oldalon fent lévő képeimet. Nagyobb része valószínűleg nem került, nem kerülne fel a Népszerű oldalra. A jelenlegi trend szerint azok a képek amik nem ütik meg ezt a szintet eldugandók, hogy ne rontsák az oldal színvonalát. Ezt én készséggel elfogadom. Ezután a képeimet nem pontozhatóan teszem fel, hogy véletlen sem romboljam az oldal színvonalát. A kritikákat természetesen megpróbálom hasznosítani. Mivel úgy gondolom, hogy nem csak a képeim, hanem a gondolkodásom, és értékítéleteim sem biztos, hogy az oldal épülésére szolgálnak ezért egy darabig nem fogok sem pontozni, sem szóban értékelni képeket. Egyelőre figyelek. Döntésem nem szól senki ellen, simán és egyszerűen önkritika.
Kovács Mihály
2020-12-13
Valamit nem értek! Mi köze van a saját galériának és az oldal színvonalának egymáshoz! Az én saját galériánkat csak azok kevesek nézik, akik valamilyen módon a közeli (baráti) társasághoz tartoznak! Úgy gondolom, hogy a saját galériában lévő képek, kimondottan csak a fotós jogosultsága, hogy mit tart ott, vagy esetleg mit töröl le onnét! 
János Müller
2020-12-13
A Rendszergazda tudja  és szeretné követni a  változó javaslatokat? A programozó munkájára és annak költségéra is gondolunk?
Szendrei Tibor József
2020-12-13
Maximálisan egyetértek Péter kétszázas limittel kapcsolatos észrevételével, az előzőekben közreadott statisztikám is azt igazolja, hogy összesen hat tagtársat érint, ugyanakkor száznál is több azok száma, akik száz alatti képpel vannak jelen az oldalon. A hat tagtárs mindegyike a kiemelkedő kategóriába tartozik, úgy fotográfiailag, mint népszerűség tekintetében. Szerintem is bőségesen elegendő mindenki számára a kétszáz feltölthető kép.A selejtezésnek pedig nem az a fő szempontja, hogy az adott kép hány pontot kapott, hanem, hogy a fotós vállalja-e az alkotását, avagy nem. A Pro kategória már rázósabb kérdés, mert teljesen igaz, hogy 1000x1  100x10 és 10x100 is ugyanúgy ezer, de amíg a pontozás szubjektív marad és örökre az marad, addig a tízpontos és a százpontos fotósok, hangsúlyozom, hogy fotósok és nem képek, tehát a tízpontos és a százpontos fotósok között nem kilencven pont a különbség, hanem gyakran jóval kevesebb.Ideális megoldás nincs, hiszen nagynevű fotós oldalakon is tapasztalható, hogy bizony a barátságok, összefonódások, a tekintélyelv a legszigorúbb anonimitást is kijátssza.  A jobb megoldáshoz valóban közelítene a pro kategória eltörlése, de szerintem jobb lenne kidolgozni egy többlépcsős jogosultsághoz jutást, ami nem csak a kapott pontoktól, hanem  egyéb értékelhető aktivitáson is múlna. Péter te ismersz ilyen megoldásokat. Mi a véleményed róluk?
Deák Lajos
2020-12-13
A látogatóknak már működik a lapozás lehetősége!
Fotóvilág Admin
2020-12-13
Kérek vissza jelzést a pro. tagoktól, akinek 200 fölött van a képek száma!
Működik!

Fotóvilág Admin
2020-12-13
Sorry! a pro tagoktól. Ezt nem tudtam ellenőrizni, megoldjuk időt kérek!
Fotóvilág Admin
2020-12-13
Ezt nem tudtam, hogy aktiválta lett! Változtatni fogunk ahogy írtam!
Fotóvilág Admin
2020-12-13
Valamit nem értek! Az Admin ezt írja:  200 db fotó limit a pro. tagokra, valamint  a  támogatókra nem vonatkozik! 
Engem mégsem hagy képet feltölteni a rendszer, mivel állítólag túlléptem a limitet! Ezek szerint neki kell állnom a galériából törölgetni a képeket, ha újakat akarok feltölteni!
        

János Müller
2020-12-13
Köszönöm a válaszokat Péter és Lajos. Akkor ez OK.
Józsa Géza
2020-12-12
Kedves Géza bácsi. Nem a Fotók oldalt nem láthatják a regisztrálatlan érdeklődők, hanem csak a Főoldal, Legújabb képeit, így gyakorlatilag semmiről nem maradnak le. 
Deák Lajos
2020-12-12
Tisztelt tagság! 
 A mai naptól a következő  frissítések  történtek: 

-    napi 2 fotó, feltöltési limit / fő
-       200fotó, feltöltési limit / fő


-      200 db fotó limit a pro. tagokra, valamint  a  támogatókra nem vonatkozik! 
-        
-        A főoldalon bejelentkezés nélkül nem látszanak  a  legújabb képek 


-       üdvözlettel

Fotóvilág Admin
2020-12-12
Zsolt, engedd meg, hogy kivételesen ne ertsek egyet veled (pedig szinte mindig egyet szoktam erteni). Szerintem ez a mostani frissítés bizony nagyon jó lesz, meglátod! Aki kívülről betéved, jó képeket fog látni, ergo lesz ertelme ide bekukkantani. Aki pedig tag, az nem szenvedi el azt, hogy valaki már megint feltöltött egyszerre egy tucat pixelhalmazt, letolva a többi fotót a lapról. Bízz bennem, jobb lesz!
Aczél Péter
2020-12-12
Kedves admin, akármit is csináltok, itt sohasem lesz egyetértés  mindenki mást akar és \" mindenki máskent csinálja \", jobban mondva  csinálná. Úgy  2015-ig, először mindig a fórumot nyitottam meg, azután a képeket ugyanis igazán magas szintű beszólások voltak. En nagyon sokat tanultam a fórumból.  Aztán  szép lassan minden változott és Doc azt mondta elég.  Most pedig ugyanott vagyunk.  Szerintem hagyjuk a dolgokat  a saját medrükben és ne mindig akadékoskodjunk, mert ez nem vezet semmi jóra. Minden változtatás pénzbe kerül  és úgysem hozza el a várt eredményt. A programozás  körülményes és drága. Amúgy  annak ellenére hogy ezen a téren hatalmas változások történtek, szerintem nem találunk még egy olyan zsenit aki az eredeti Fotóvilágot 2006 ban meg alkotta. Véleményem szerint vagy elfgogadja mindenki a jelenlegi állapotot, vagy össze dől az egész kártyavár. Ami engem illet továbbra is szabadságon maradok .
Veress Zsolt
2020-12-12
Lajos, hozzászólásodat ha jól bogózom ki, egyrészt téged a frissítés nem érint minimálisan se, másrészt a lap részben nem változott, màsrészt rosszabb lett, megnehezített, és ellehetetlenített ezmegaz. Óriási szerencse a bajban, hogy ez téged  minimálisan se érint. 
Aczél Péter
2020-12-12
Géza, az általad felvetett probléma (keveset mutatunk magunkból) meg lesz oldva, ugyanis a Népszerű oldal tivábblapozható lesz. Fotovilág Admint idézem: “Annyi változtatás lesz, hogy lapozni lehet majd a népszerű és az ajánlott fotók között visszamenőleg is.”
Aczél Péter
2020-12-12
Kedves Lajos ! Csak a pontosítás kedvéért: Csak a Népszerű oldalt írtam, mint példát ahova nem kerülsz fel, mivel képeid nem pontozhatóak. Csak erre gondoltam amikor amikor a hozzáállásodról írtam. 
  Egyébként gondolkodom, hogy csatlakozom Hozzád. Nem biztos hogy részt akarok venni tovább is a pontozásos rendszerben.

Kovács Mihály
2020-12-12
A valahova belépni szándékozó érdeklődők valószínűleg először belépés nélkül szeretnének szétnézni a piacon.  Most, miután a Fotók oldalt nem láthatják, úgy érzem egy kicsit keveset mutatunk magunkból. Meggondolandó, hogy ne bővítsük-e ki  legalább a teljesen nyilvános Főoldalt egy-két további oldallal.
Józsa Géza
2020-12-12
 Köszönöm János a kérdésed, most már védett vagyok egy két hónapig!
L Tamás Varga
2020-12-12
Biztatok minden ajánlással rendelkező pro tagot, hogy lapozzon a régebbi fotók között és a fotók  ajánlásaival az oldal szerkesztőjévé váljon!
Fotóvilág Admin
2020-12-12
Az értesítések a programváltozás miatt sérültek. Javítani fogjuk.
 A pro. tagoknak van most lehetősége arra, hogy a régebbi fotókat az ajánlással előre lehet ugrasztani!

Fotóvilág Admin
2020-12-12
Mindenkinek adott a lehetőség a pro. szintet elérni!
Fotóvilág Admin
2020-12-12