fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / Adok-Veszek
Válasz erre
2019-04-13 16:28:52 - duncos

Köszönöm, olyanom van! üdv

boccsss...
...a pontos típus nem "OM-D E-M10 Mark II"?
(azt ismerem, tök jó kis masina:)

Válasz erre
2019-04-13 13:19:26 - mimó

Elnézést kérek,a pontos típus:EMD 10 MARK II.

Válasz erre
2019-04-12 16:57:28 - duncos

Szia Mimó!
Erdekel vltbavatu@yahoo.de irjál ide S megbeszélünk minden részletet.
Üdvözlettel
VL Tamás

Előzmény Válasz erre
2019-04-12 12:19:29 - mimó

Sziasztok! Az alábbi Olimpus OM-D Mark II. fényképezőgépem eladó egy 14-42-es objektívvel együtt. A gép kicsi ,könnyű,és nagyon szép fotókat lehet vele készíteni. Utcai fotózáshoz is ideális,mert nem feltűnő.keveset használtam,és nagyon vigyáztam rá.Ára: 120 000 ft.

Válasz erre
2019-04-12 12:01:07 - mimó

OM-D E-M1 Mark II

Ha a fotózás a szenvedélye.
A profi fotósok igényeit szem előtt tartva tervezett E-M1 Mark II egy olyan fényképezőgéprendszert jelent, mely a sebesség, teljesítmény és képalkotás kiemelkedően magas szintjét biztosítja.

Az optikák elkeltek.

Eladó az alábbi két optika :

LINK

LINK

Válasz erre
2018-12-12 20:58:22 -

Sziasztok!
Barátaim számára keresek 256MB, 512MB ill. 1GB nagyságú, régi szabványú, sima SD kártyát, hibátlan állapotban.
Panasonic FZ-20-hoz használnák.
Köszönöm szépen:
Zsolt

Válasz erre
2018-10-31 22:09:36 -

Szaisztok!
Van egy Expodisc-em, melyet már nagyon régóta nem használtam, és előtte is alig. Ha valaki nem ismerné: ez egy fehéregyensúgy-beállító segédeszköz. Az optika elé kell tartani, egy képet készíteni és annak FE-ját beállítani használandónak. Nekem nem kell, mert a Canon 7D (és minden modernebb gép) már 100 Kelvin fokonként skálázható.
Annak idején nem volt olcsó, talán 2x.xxx Ft körül is lehetett, de miután úgyis csak itt áll, és valakinek talán jól jöhet, ezért 6.000-ért vihető!
Átvétel Pesten a jövő héttől, délelőttönként.
hornist001@gmail.com

Cgo!
Nekem több típusú Panasonic gépem van, amiket rendszeresen használok! Vasárnap, 06.05. holnap du. 14:00 kór találkozó van a Trombitás sörözőben (Szél Kálmán tér), gyere el és beszélgetünk!

Czo: Ajanlott irodalom: a Magyar hejesiras szabajai

Az a baj, hogy nekem (és gondolom sokunknak), ez az egész kínai!...Abszolút nem értem az egészet, ha C.J. eljönne vasárnap a Trombitásba, és bemutatná a dolgot, lehet, hogy kedvet kapnák a nem tudom mire!...

Czompó József küldte ezt a levelet, amit itt olvastok.
czo@czo.hu a cím ha valakit érdekel, ide írhat.

Szia,

Igen furcsa regisztracios keressel/kerdessel fogok hozzad fordulni. Fotozassal csak igen-igen alapszinen foglalkozom (hobbi, nyaralas, utazas stb), szoftverfejleszto vagyok, ez lenne a regisztraciom temaja. Azert szeretnek regisztralni, mert van egy Panasonic Lumix DMC-G85-os gepem, ami WiFi kepes es a Panasonic keszitett hozza mobiltelefonos alkalmazast (nekem iPhone van, de gondolom van ez mas platformokra is). Ezzel az alkalmazassal van lehetoseg geotagelni a fotokat. Fut az app a telefonon, menti, hogy mikor-merre jarok, majd ezt at tudom kuldeni WiFi segitsegevel a fenykepezogepbe. A gondom itt a gyari appal volt, mert kepes egy 4-5 oras setalas/muzeumlatogatas alkalmaval 70-80%-ot meriteni a telefonomon. Szoval megfejtettem a mobilapp-fenykepezogep kommunikaciot es irtam egy appot iPhonera, ami a gyari Panasonic appnak csak ezt a reszet valositja meg, viszont ezt ugy teszi, hogy 13 ora alatt csak 40%-ot merit a telefonomon. Tehat olyan embereket keresnek, akiknek WiFi es lokaciotaggingra kepes Panasonic Lumix fenykepezogepe van es rendelkeznek iPhone telefonnal (igazabol barmi jo, mar egy 2010-es vasarlasu iPhone 4 is). Ugyanis szeretnem kideriteni, hogy egy G7 vagy egy G9 hasonlo modon kommunikal-e, mert akkor ezekkel kompatibilisre is meg tudnam csinalni az alkalmzast.

Mennyire aktiv a forumotok? Szerinted lenne itt olyan, aki feltelepitene ezt az alkalmazast es kiprobalna? Probaltam jelentkezoket kajtatni Facebookon is, de nem jartam ott sem sok sikerrel. Szamomra az egyik leganyobb vasarlasi indok a gep mellett az volt, hogy lehet lokaciotaggelni es lokaciotaggeles kozben nem szukseges allando kapcsolat a telefon es a fenykepezogep kozott.

udv
Czo

Eladó:

Pentax 43mm f1.9 limited 160000 ft
Pentax 15mm f4 ED AL limited 120000 ft

Mindkét objektív kifogástalan állapotú.
Érd: 20-463-3824

Aki emlékszik még a NAD 3020-as erősítőre, az tudja, hogy mi az ami számít és mi az ami csak töltelék a fogyasztói társadalom cumisüvegében. Mi az amiért érdemes pénzt adni és mi az amiért nem.
Még valami: csizmaszárba is lehet remek verseket írni, annak nem feltétele a számítógép.

Kedves Feri !
Na jó, kicsit nagyzoltam az egyszerűségemmel: Van egy állványom is, egy kioldókábellel (állványon csak kioldókábellel fényképezek). Plusz néha a telefon is bejátszik még.
De azért elfogadom a "szélsőséges" titulust.
(Elsődleges a fantázia, az ötlet, az egyéni látásmód, és másodlagos a technika.)
:)

Kedves Xabolcs !
Nem tudom mivel, mit magyaráztam meg, de örülök, hogy magyarázattal szolgálhattam.

Druszám: "Van egy darab 3200-as Nikonod, meg a kit zoom (18-55), amit adtak hozzá, és kész"...
...ez sok mindent megmagyaráz :)

Válasz erre
2017-09-14 09:57:05 -

Mihály, egyikünk sem teljesen normális, az nyilvánvaló, de csak a te eseted a szélsőséges, az enyém nem, mert neked már már nem lehet kevesebb kütyüd, de nekem lehet több.

Ha megveszed az 55-300-asomat (az ajánlat lejjebb) mindketten teszünk egy lépést az arany középút felé. FV-tagoknak kedvezmény!

Van egy darab 3200-as Nikonom, meg a kit zoom (18-55), amit adtak hozzá, és kész.
Nagyon ritkán érzem szükségét egy nagyobb átfogású zoomnak, vagy egy jobb (gyorsabb élességállításra képes, a nagy érzékenységnél kevésbé zajos) váznak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló