Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / Fotóvilág Album 2015
Válasz erre
2015-05-20 22:26:44 - Digi

Kedves István!
Köszönet egy remek tervezésü és izléses kivitelü könyvért.
Üdvözlettel; Digi

Válasz erre
2015-05-02 14:23:09 -

István: A multkor emailban kérdeztem, hogy tudnék e kapni még egy példányt az eredeti áron. Sajnos nem válaszoltál. Kérlek, hogy egy példányt még részemre tarts fel, Ird meg mennyi összeget utaljak át, és ha a telefonszámod is megírod, megbeszéljük mikor tudok, és hol találkozni, hogy megkapjam.

Előzmény Válasz erre
2015-04-30 19:22:10 - szellk

Köszönöm István a gyors választ!
Azt hiszem, hogy élnék a postázás lehetőségével, mert 260 km-re lakom Pesttől és akárhogy számolom a postai út még a legolcsóbb és a legegyszerűbb.
Ha neked megfelel, akkor átküldök a Dékán Studió Kft számlaszámára ötezer forintot. A postacímet majd feltüntetem a mellékletben.
Köszönöm a lehetőséget! :)

Kedves Károly!
Fel tudom adni postán is az albumokat, de ez kb 5000 Ft postaköltséget jelent. Még megkérdezem pontosan.
Esetleg küldhetek 4 db-ot, az csak 2500 Ft.

Válasz erre
2015-04-30 07:45:10 - szellk

Kedves István!
Még én sem vettem át az albumokat (8db)
Kérdésem lenne: Csak személyesen lehet átvenni, a postázás kizárt? Lehet, hogy már ez korábban leírtátok, de akkor ez nálam kimaradt.
Ha csak személyesen, akkor valamikor május közepe táján tudom én is elhozni.

Válasz erre
2015-04-29 08:22:38 -

Köszönöm, István, szerintem élnék a lehetőséggel.
Igazából nem szétjött, hanem az illesztésnél kifolyt a ragasztó, nem messze a képek szélétől állt meg.
Igazából nem kifejezetten esztétikus...
Ezt nem tudták a CEWE-nél, hogy az albumot lapozgatni fogják? Enyhén szólva vicces...
Hívlak, hogy mikor megyek cserélni, köszönöm még egyszer!

Kedves Hornist!
A2 ragasztott kötés sajnos valóban kevésbé tűri a hajtogatást, mint a némileg drágább cérnafűzés. Mindamellett nem szabad szétjönnie.
Van néhány tartalék példányom. Ha gondolod, szivesen kicserélem a szétjött példányt.

Kedves István! Kedves Alkotók!

Csak mint olvasó lapozom (nézem) az albumot. Minden tiszteletem a kiváló fotókért, a szerkesztői, nyomdai tevékenységért. Köszönjük a sok munkát a sok fáradozást. Remeket alkottatok

Válasz erre
2015-04-27 15:13:09 -

Az én egyik példányom, amit többen forgatnak, kezd rondán szétjönni a ragasztásnál, mindjárt Piusz képeinél. Vagy kifolyt rá a gyári (nyomdai) ragasztó.
Nem lehet megreklamálni???

Válasz erre
2015-04-27 13:46:05 -

Szerintem a nevükön kéne nevezni azokat
akik még nem vitték el az albumokat.

Kedves Istvan, en majus masodik feleben szandekozok hazautazni, akkor termeszetesen el fogom vinni. Addig nem tudnam.

Nagyon szépen mutatnak a könyvek a polcon az előszobában. Kitűnő dekoráció.
Tudom, hogy vannak külföldön élő résztvevők, de azért akinek nem gond az elvihetné.

50-60-nál több biztosan nem fog a nyakadon maradni. Elvégre mindig vannak, akik nem veszik föl a lottónyereményt vagy nem váltják ki a kihúzott gépkocsi-nyereménybetétkönyvet.

Kedves Résztvevők!

80 db album a lakásomon várja, hogy a tulajdonosa elszállítsa. Kérem, hogy aki még nem vette át, az írjon egy e-mailt és egyeztetünk időpontot.
István

Köszönjük a fáradságos és kiváló minőségű munkát István, amit az albumba belefecoltál.

Kedves István! Én arról szeretnék érdeklődni, hogy amennyiben lesz segítséged, eltudjátok-e hozni az én példányaimat a Trombitásba, vagy menjek érte magam! Nekem a dologhoz úgy kell készülnöm, hogy tudjam, mivel nem Budapesten leszek, hanem oda is utaznom kell, vidékről!

Kedves János! Nem kaptam Tőled levelet. Ide is írhatsz az üzenetekhez.
István

István! Én írtam! Megkaptad? Üdv.János

Ma Kovács Zsolt, Hornist segítségével elhoztunk a nyomdából 150 albumot. A maradék 120 a jövő pénteken lesz kész.

Kérem, hogy aki el szeretné vinni a példányait, az írjon e-mailt az info@fotovilag.hu címre az időpont egyeztetéshez.
István

A találkozónak új topicot nyitottam:
LINK

Kérem az ezzel kapcsolatos társalgást ott folytatni. Így elkerülhetjük azt a látszatot, hogy csak az album résztvevőinek szervezünk találkozót.

Tehát a találkozóra minden Fotóvilágos tagot várunk.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Videóajánlat
Lépcsőszimfónia
kompozíciós esettanulmány

Tapétázás kisvakuval
video
Szarka Klára: A hírkép és a riport
tárgyfotó
Profi tárgyfotó egyszerű eszközökkel
számláló