fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

K30user (Pali)!
Kérdésem lenne hozzád! Megoldódott-e az új regisztrálók részére, hogy bemutatkozó képet töltsenek fel, vagy a régi tagok cserélni tudjanak?

Kedves üzemeltetők !
Xabolcs útmutatása alapján megoldottnak látszódik a dolog.
Így további segítséget nem kérek.

Kedves Xabolcs !
Köszönöm, úgy tűnik működik.

Kedves SzEjO157 !
Úgy lesz "nem nyilvános", hogy a képeimet, ha problémás fogadtatásúnak látom, akkor nem teszem fel a "Képfórum"-ba, hanem csak a microsite-mre.
Egy ide mutató linket teszek majd az "Egy kis néznivaló, avagy fotó a weben" témánál. Az albumra figyelmeztető szöveget írtam, mi szerint az albumban manipulált, talán nem is fotók találhatóak.
Remélhetőleg ezek után az ilyen jellegű képekre érzékenyek nem fogják megnyitni.

Kedves Képcsináló!

Miként kell értelmezni azt,hogy "nem nyilvános" ?
Szemérem sértő,megalázó,rasszista,közerkölcsöt sértő?
Mivel Ilyen képeket nem készítünk, ezért ez sem nyilvános, sem nem nyilvános nem lehet.
A stílusában,a fotózás módjában újszerű, kisérletező szellemű fotók pedig kifejezetten ide illők. Tiszteljük a modernre az újra törekvőket

Kedves Druszám!
Bár nem engem kérdezel, ezért csak egész halkan jelzem, hogy van olyan lehetőség: az "Albumok", ami ugyan elvileg nyilvános, de gyakorlatilag a qutya se nézi (csak, ha belinkeled valahová:)
Belépés után:
Saját mikrosite
Albumok módosítása
Új album
Képfeltöltés mikrosite (Megjelenés képfórumban is opció kikapcsolása)
Albumok módosítása (design)
Változás mentése
Hátradőlés, egy dupla whisky elfogyasztása... :)
nincsmit

Kedves üzemeltetők!
Kérdezni szeretném, hogy van-e lehetőség olyan képfeltöltésre, ami nem nyilvános?
Több képemmel is megzavartam már itt többek lelkivilágát. A minap feltett képem is meglehetősen felzaklatott, vitára sarkalt sokakat.
Részemről nem szeretnék botrányforrás lenni, ezért érdeklődöm a nem nyilvános képfeltöltési lehetőség iránt.
Találtam egy lehetőséget Képfeltöltés>Miniklub alatt, sikerült is ide képet feltölteni, de ezt a képet azután nem tudtam megnyitni nagy méretben.
Szóval érdeklődöm: Van ilyen lehetőség, rosszul kerestem, vagy ne is keressek?
Köszönöm:
Kovács Mihály

Kedves Fotós Társak.

Érdeklődöm,hogy van e információtok. Dékán István Úrról.

Többen ismertük személyesen,nagy tudású, humánus gondolkodású tanár, fotóművész.
Nyilván mindnyájunkat érdekel a sorsa, egészsége.
Ha van információtok kérlek osszátok meg velünk is

Tisztelt szerkesztőség, feltettem fotóként egy kiállítás-meghívót. Talán még nem késői kérésem: ha nincsen technikai akadálya, akkor fel kéne tenni ezt a meghívót a Fotovilág főoldalára, ahol az ilyenek lenni szoktak. A FV tagok közül ötnek is szerepelnek képei ugyanis ezen a tárlaton. Üdv. AP.

Válasz erre
2018-02-15 19:50:29 - duncos

Várni fogunk Mihály!

Gondolom, ott lesz a csapat tovább, mert attól később érkezem...
...aztán, akár egy sétát is megbeszélhetünk valahová a budai hegyekbe :)

Köszönjük

MÁJUS 6. 14 h. ,,Trombitás-ban "

TALÁLKOZÓ !!

Finom dolog a sör harapás. Örömteli a beszélgetés,a találkozó a ritkán látható kedves fotós társakkal.
Ott is gondolkozzunk a következő programon:

A Dékán Tanár Úr szervezésében több fotós sétán voltunk,jó alkalom a találkozásra a kapcsoltatok építésére,vidám együttlétre. A fotók közel azonos témákról készültek hasznos, érdekes és tanulságos ezeket a feltett képeket végig nézni átbeszélni
Lassan lassan nyit a Mautner szálló felújíthatnánk a hagyományokat,egy budai vár egy Margit szigeti egy VIII. kerületi épület vagy romkocsma kattintgatására esetleg modellfotóval?

Marcsinak legyen Valentin napi ajándék és lépjünk tovább

Néhány szavazat még beérkezett:

A szavazás eredménye marcsi újrafelvétele ügyében:

113 aktív, pontozási joggal rendelkező tag lett megkérdezve.
Ebből:
34 nem válaszolt
2 kézbesíthetetlen
61 igen
12 nem
4 tartózkodott

Hát. Ezt embere válogatja. Mindenesetre, többször visszatérve egy képhez, lehetőség nyílik mások véleményének megismerésére, a több szem többet lát elv érvényesítésére, ezáltal tanulásra, és ha nem kinyilatkoztató az illető, a saját véleményének módosítására, újabb szempontok, a különféle ízlések, filozófiák, prioritások, figyelmesen szemlélve karakterek, kapcsolati szálak, fő és mellékszereplők megismerésére, és nem utolsó sorban egy kép figyelmesebb, több részletre kiterjedő tanulmányozására. Már annak, akinek ez is fontos.

Kedves Bardóczi...!
Igen, szerintem is ezek a lehetőségek.
Ez minden esetre számomra kérdést vet fel: Ha valaki többször megnyit egy képet az mit jelent?
-Meg akarja nézni, hogy az acsarkodók hogyan acsarkodnak?
-Értelmes véleményre kíváncsi? Tanulni akar?

Ez jó Bardoczideák: ..."ritkán verekszik valaki, ha nincs hozzá partner"!...
:-)))

Képcsináló:
A sok megtekintésnek három oka is lehet:
Nem regisztrált, külső érdeklődők is megnyithatják a képet.
Regisztrált érdeklődők is többször visszatérhetnek egy-egy képhez.
Mi magunk is többször megnyithatjuk a képünket, ha látjuk, hogy új véleményező értékelte azt.
Más: a májusi találkozóval kapcsolatos alexmedi gondolataihoz annyit fűznék hozzá, hogy az értékelemzésben alkalmazott gyakorlathoz hasonlóan, egy az üzemeltetők által megadott e-mail címre mindenki, akinek van ötlete, írásban elküldhesse azokat, így a találkozón már csak a leginkább sarkalatos kérdésekre kellene koncentrálni, úgymint sör, fekete leányka, vagy Feteasca neagra, és nem utolsósorban a Fotóvilág néhány fontos kérdésére.
Marcsi ügyében szintén Alexmed véleményével tudok egyetérteni,azzal a kiegészítéssel, hogy tudomásom szerint jelenleg csak ő kérte a visszavételét, ami annyiban javítja a helyzetet, hogy ritkán verekszik valaki, ha nincs hozzá partner.

Ferikém, jó, ne legyenek napirendi pontok május 6.-án, de akkor ne beszéljünk össze-vissza, mint legutóbb, amikor is nem jutottunk semmire!

Az új 'főnökök' legalább valamilyen moderátori szerepre vállalkozzanak, hogy meg legyen a lehetőség valamiféle egyezségre a jövőt illetően!...
(A "rundok" attól még jöhetnek, főleg, ha a kis csini fekete leányka hozza ki nekünk!)

(Továbbra is fenntartom, hogy a marcsi féle szavazás ilyen formában - mint láthattuk - teljesen felesleges volt! Vagy döntsön az 'új főnöki páros' saját hatáskörben, vagy fogadjuk el az 57 igen/12 nem minősített többségét!)

Ez a 113 aktív pontozásra jogosult tag-létszám elgondolkoztatott:
Egyrészt nagyon kevés, ahhoz képest, hogy néhány kép alatt mennyivel több megtekintést mutat a számláló.
Másrészt pedig azon gondolkodom el, hogy milyen kevesen aktívak valóban.
A "de azért mégiscsak vegyük vissza" polémiával kapcsolatban az a véleményem amit nem túl régen a hasonló képek két alkotótól diskurzusban is már leírtam: Nem tartanám helyesnek, hogy az üzemeltetőknek én mondjam meg, hogy mit csináljanak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Videóajánlat
Lépcsőszimfónia
kompozíciós esettanulmány

Tapétázás kisvakuval
video
Szarka Klára: A hírkép és a riport
tárgyfotó
Profi tárgyfotó egyszerű eszközökkel
számláló