fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

2019 -től FV klubnapok
Mindig ugyanott, mindig ugyanakkor
Pl. egy pláza étterem-kávézójában minden hónap utolsó vasárnapján 10 órakor.
Nem kell jelentkezni, nem kell lemondani csak ott lenni vagy nem.
Beszéljük meg az időpontot a helyszínt
Ha jó gondolatnak vélitek kérem ne dicsérjetek csak tolmácsoltam.

Tisztelt szerkesztők, Tamás és Pali! A gondolatok rovatban megnyílvánulásokat tettem, az oldal működésével kapcsolatban! Ha erre jártok és lesz időtök elolvasni, kérlek benneteket Ti is szóljatok hozzá a témához! Üdvözlettel, János

Válasz erre
2018-11-17 08:09:31 - Josa

Oké Zsolt.
Maradok barátsággal
Géza

Válasz erre
2018-11-16 20:54:47 - Zsozso

Kedves Josa egyaltalan nem serto szandekkal irtam a spanyolviaszos peldat, kerlek ne vedd magadra. De ha megis akkor kerem szives elnezesed.
Veress Zsolt alias Zsozso

Válasz erre
2018-11-16 19:50:52 - Josa

Kedves Sanyi és Mások!
Először is hadd mondjam el, hogy én sem szeretem a facebookot és nem is vagyok ott járatos a sok összevisszaság miatt.
Így fordulhatott elő, hogy facebook ablakot írtam két Google ablak helyett. Bocs. A Google is csak úgy jön a képbe, hogy én onnan indítom el a Fotóvilágot.

Sanyi, bizonyára úgy van, ahogy elmondod az előzményeket. Kár, hogy én csak most tudtam ezt meg. Nyilvánossá tettétek valahol? Ha igen, akkor én lemaradtam erről. Magamtól pedig csak most jöttem rá. Erre vonatkozott a kérdésem: "Nem tudom ti is kitaláltátok-e" (igaz a "Facebook" félrevezető volt).

*
Eddig, ha alkalomadtán meghallgattam a kép alatti linket, akkor szépen be is csuktam, és visszatértem a képhez, vagy sem.
*
Egyébként arra gondoltam, hogy jó lenne ha valamilyen hang (zene, zörej stb) beépülhetne a kép alá, a kép megnyitásakor az elinduljon (opcióként) és csak addig szóljon, amíg a kép a képernyőn van.
A mostani gyakorlat szerint a kép mellé - ugye - elindítunk egy videót is (vagy mit) a saját képi világával, ami elhangolhatja a bemutatni kívánt képünk hangulatát (legalábbis én így vagyok vele) - igaz, a zene még így is jó aláfestés lehet - ha jó.
*
Hát így esett. Sajnálom, hogy felborzoltam az idegeiteket azzal, hogy újra feltaláltam a spanyolviaszt, mint Zsozso írta, de azt továbbra is jónak tartanám, ha valamilyen automatizmus útján a kép mellé szólna, szólhatna egy odavaló hang.

Köszönjük.

Válasz erre
2018-11-16 08:49:47 - Zsozso

Sándornak tökéletesen igaza van. Aztán nincs mindenkinek facebookja, például En sem regisztráltam. Ebben az esetben nem kell feltalálni a spanyolviaszt :)

Kedves Géza és Tibor!
Ez most is tökéletesen működik A FV.-on!
Próbáljátok ki a 420564 sz. "Rilex' c. képem alatt, ahol legalább 6 dal van!
Bökjetek rá a zene linkjére, és utána vissza a képre! Nézegetheted a képet végig a zene alatt...

Vagy a "420562. alexmed - Kedvenceim" alatt zenei linkre, ha jó zenét akartok hallgatni miközben szeretteimet nézhetitek A Stonehenge előtt!
Vagy ki-be léphettek a kép és a zene között! Érdemes, mert nagyon jó a klipp!

Én így és ezért találtam ki már régen!
(Igazából nem is én voltam az első, hanem már nem tudom ki legalább öt éve tett be egy zenei linket a You Tube-ról a hozzászólásokba - onnan is tökéletesen működik.)

Jó ötlet gratulálunk kiváncsi lennék a próba darabra

Válasz erre
2018-11-15 19:02:16 - Josa

SzEjO157:
Persze persze. Én is a Fotóvilágon belül gondoltam megoldani.
A Facebook csak úgy jött a képbe, hogy onnan tudtam kipróbálni az ötletet.
Két üres ablakot nyitottam meg. Az egyikbe a zenét hívtam be, a másikba a Fotóvilágot a képpel. A zenét elindítottam, aztán átváltottam a képre. A zene azért szólt mögötte - nem is reméltem.

Kedves Géza!

Információ továbbításnál hasznos a facebook de egyébiránt nem kedvelem
Az ötlet viszont remek, nem halottam nem láttam ilyen megoldást.

Kedves Géza!

rögzítettem a kérésekhez, amit egy Word fájlban tartok.
A program írása folyamatban.

üdvözlettel:
VL Tamás

Válasz erre
2018-11-15 09:46:15 - Josa

T. Szerkesztők!
A Gondolatok rovatban van egy bejegyzésem, ami akár Titeket is érdekelhet. Ide másolom egy kis kiegészítéssel:
"Nem tudom ti is kitaláltátok-e, de ha két facebook oldalt nyitunk meg és az egyiken a képet nézzük, a másokon pedig a hozzátartozó zenét hallgatjuk a háttérben, akkor összehozható a kettő.
Érdekes lenne, ha a készülő új Fotóvilág programban ez automatikusan együtt hallgatható/nézhető lenne.
Továbbgondolva a lehetőségeket a képekhez így utcazaj, madárcsicsergés, kocsmai hangoskodás stb. is tartozhatna.
Ha megoldható, és akarat is van hozzá, akkor ez valószínűleg egyedülálló lenne a fotós oldalak kínálatában."

Nalunk Velenceben is rendben van a vizszint. 150 cm-el a tengerszint felett,ez azert mar nem gyerekjatek. Nem megyek fenykepezni, mert fazok es mas dolgom lenne.

Nahát! :)

A víz szint rendben van !

Válasz erre
2018-10-28 15:49:45 - duncos

A vízállás emelkedik, a kritikus ponthoz csak 115 000 egység kell még.

Zsozso: a technikai megújulás mellé valóban kell a szellemi megújulás is. Kérlek, légy bizakodó!

Bizony nagyon jó lenne felújítani a Fotóvilágot, de tudomásom szerint csak néhány ember szánta rá magát, hogy anyagilag ezt meglehessen valósítani! Mint már említve lett az anyagi támogatás nem kötelező, de ez a lehetőség nem fog megismétlődni! Tehát aki megteheti segítsen!

Válasz erre
2018-10-28 06:18:26 - Zsozso

Tényleg jó lenne ha a Fotovilág megújulna de, ha az egyes tagok közötti belháború ezek után is tovább folytatódik akkor teljesen hiába !!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló