Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség
Válasz erre
2017-06-22 21:38:34 -

Kedves Istvàn. Ha esetleg nem olvasnàd email-et, kérnélek törōld regisztràciómat. Köszönöm!
Szép fényeket mindenkinek!

:-D
Köszönöm!...

Kedves Sándor!
Magnéztem, de sajnos a pontozásba nem tudok beavatkozni. Ha úgy alakul, természetesen figyelembe veszem, hogy ez egy téves kattintás.
(Még mindig jobb, min egy téves keggyintés.)

Kedves István!
Nagyon szépen megkérlek, ha lehetséges technikailag Josa 411076 sz. búbos bankát ábrázoló képénél a VÉLETLENÜL elütött (1) "nem tetszik" pontomat javítsd ki "Nagyon tetszik" (3)-re, vagy töröld, hogy újra pontozhassak!
A szöveges részben tegnap már 5* "véleményt" adtam, tehát evidens, hogy a pontozásnál félre csúszott az ujjam!
Szégyellem magam, hátha ezen egyes miatt nem lesz Josa barátunk képe a "Hét képe" !
Megköszönném, ha tudnál segíteni, és helyre hozni a hülyeségemet!
Üdv;
Sándor

Nyitottam a találkozónak egy topicot. Kérem, hogy oda írjatok a téval kapcsolatban:
LINK

Ha érdeklődhetek, mi lenne a menetrend és hol fotóznánk?

Kedves István!
Nyissunk egy "jelentkezési lap"-ot a május 21.-i Trombitásra, mert nem nagyon mozognak a tagok!!!
(Bár ketten is elbírunk valami csini modellel, de azért jó lenne, ha összejönne végre egy jó "banda"!)
Üdv; Sándor

Köszi szépen. Rátaláltam.

D. L.

Én ott leszek!....

Javaslok egy találkozót portréfotózási gyakorlattal egybekötve.
Időpont: május 21. vasárnap, délután 15 óra.
Helye a szokásos, Trombitáskert a Moszkva / Szélkálmán térnél.

Belépés után a jobb oldali függőleges, szürke oszlopban vannk a weboldalon belüli főbb linkek. Itt van egy "Képek" című rész, abban van a "Képfeltöltés" link. Erre kappintva a képfeltöltő oldalra jutsz. Ennek a felső részén van egymás mellett négy link. Azok közül kell kiválasztani, hogy a képfórum melyik felületére akarsz feltölteni. Alapbeállításban az első aktív a "Képfórum". .Rá kell kattintani a "Házipályázat"-ra. Utána oda megy fel a kép.

Kedves István:
Új tag lévén, aziránt érdeklődöm, hogy a meghirdetett házipályázatra mi módon lehet képet feltölteni, illetve az arra feltöltött képeket megtekinteni.

Köszönettel. Deák lajos

DOC felvette egy Trombitás-beli találkozás időszerűségét!
Messzemenően egyet értek vele, már csak azért is, hogy a jelenlevők jól érezzék magukat egy rövid baráti időre, ebben a betyár világban!
Időpont!?

A szavazatok átlagértéke mondja meg. Ha van 9 "nagyon tetszik", és nincs "nem tetszik", akkor ott van.

Kedves István!
Azt a feltöltött képeimen látom, hogy a prémiumba került-e, (Szint 1-2-3) vagy végig kell lapozni a "Prémium" kategóriát?

Kedves Klubtársak!
Kérem, hogy aki képei alapján elérte a szavazati joghoz szükséges feltételeket, az jelezze ezt egy e-maiben nekem (info@fotovilag.hu). A feltétel az, hogy 6 képe legyen a Prémium szinten, vagy 2 képe a Szerkesztő ajánlata rovatban. Tehát vagy, vagy. Erre azért van szükség, mert a program nem jelzi automatikusan, ha valaki teljesítette a feltételt. Szavazati joga bárkinek lehet, ez nem függ össze az oldal támogatásával.

Csak tájékoztatásul. Minden tag feltehet összesen 200 képet, a támogató tagok 1500-at.
LINK

Kedves Klubtagok!
A hét képéhez most az április 10. és 16. közötti időszak lett figyelembe véve. Két kép ért el 23 szavazatot. Ezek: Tóth Zsuzsa : 410539 és Lőrinc Zsóka: 410603. Ezért ezen a héten is időosztásos kihelyezés lesz a címoldalon. Magasan teljesített még 22 szavazattal apaCmeN 410566 képe. Mindenkinek szívből gratulálok!
D. István

Kösz a visszajelzést. Közben sikerült egy régebbi link alapján megtalálnom. Feltettem az új hét képét. Majd kísérletezem.

István, hiba az ön készülékében van...
Friss bejegyzés Péter fotója, 8 perce.
Nézd meg így:
LINK

Kedves István!

...nálam az aktuális "Hét képével" jön be - Win 10 + Firefox-on.
Bár én nem vagyok pofakönyv-guru, sőt még regisztrált se, ki is dob egy perc múlva...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Mai albumajánlat

Dr. Varga Terézia
Jégvirágok tánca

Tegnapi albumajánlat

Kácsor Károly
Afrika

Videóajánlat
Lépcsőszimfónia
kompozíciós esettanulmány