fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség
Válasz erre
2019-02-12 08:52:42 - Josa

Gondolom mindannyian várandósak vagyunk.

Bravó, haladunk! :)

Köszönjük

A programozó írta Aurél Szekeres. bemásoltam Nektek is.
üdv

Gőzerővel tudtam haladni hétvégén, elkészült a feltöltés funkcionalitása, és a fotók listázása, kategóriába rendezése, adott kategória listázása, elkészült adott kép megtekintése, hozzátartozó cím, és szerző megjelenítése, like és csillag gomb kikerült! Egyelőre nem tettem ki még, meg kell még formázni, hogy szép is legyen, olyan mint a látványterveken. Ha elérünk egy mérföldkőhöz élesítem, és mutatom! Hétvége felé esedékes lehet.

Válasz erre
2019-01-26 09:39:09 - duncos

:) (:

Válasz erre
2019-01-25 22:20:57 - Zsozso

T. szerkesztõség, kissé eltértünk a topikról, de néha-néha nem árt. Itt is szabad nevetni, gondolom.:)

Más!
Megy a nászmenet a hintókon az esküvöre; Lali már nem bir magával ( gondolván a közelgő nászéjszakára), benyúl leendő hitvese esküvői ruha költeménye szoknyája alá! Majd hírtelen felkiállt: “Álljon meg a menet, töke van a menyasszonynak!”...

Válasz erre
2019-01-25 16:46:18 - Zsozso

No ma is okosodtam :)

Mint a kis pézsmapaktány:) szóval:
"Hol volt, hol nem volt...
...volt egyszer egy kis neuroasztrogátor.
Egyszer a kis neuroasztrogátor felment a királyi palotába.
Azt mondta neki a Király:
- Hallod-e, te kis neuroasztrogátor! Neked adom a fele királyságom, meg a fele lányom - az alsó felét, mert azzal jobban jársz: nem beszél, de működik - ha megfelelsz a következő kérdésemre: Hogy vagy?
- Jól! - mondta a kis neuroasztrogátor.
Erre csaptak akkora lakodalmat, hogy még ma is élnek, ha meg nem haltak..."
(boccsss:)

Válasz erre
2019-01-25 15:08:14 - Zsozso

na , hogy ???

Az ilyen ficabokamító új szavakkal csak óvatosan; lám, szegény kis neuroasztrogátor is hogy járt...

Nem töltünk a facebookra csak benézünk mint a Dagályfürdő kerítésén

Válasz erre
2019-01-24 16:05:08 - Zsozso

Ok Sándor, akkor ketten alkottunk egy új szót. Az eleje az enyém, a vége a tiéd :)

Zsolt kedves, azt hiszem igazad lesz, és tetszik a "ficabukon" kifejezés; újítom 'Ficambuk-ra' - engedelmeddel! :)

Válasz erre
2019-01-24 08:07:55 - Zsozso

Ahogy ismerlek ( mármint innen a Fotóvilágról) , egy hónapot sem adok neked ficabukon . :)

Én sem, Mihály barátom, de a jányom - most Londonban nála jártamban 2 hétig, - addig nyúzott (hogy egy zárt csoportban jobban tudjuk napi szinten is tartani a kapcsolatot), hogy meg is csinálta nekem a regisztrációt!...

A zaklatóim (nagyképűnek tetszik ez a szó), de tény, hogy máris megtaláltak, pedig nagy részükről azt gondoltam, addig vagyok érdekes nekik, amíg orvoskodok; ezeket töröltem!...

Viszont sok 'szeretett' ember (nem akárkik) lelkendezett, ezeknek nehéz nemet mondani! A képeim alapján pedig mindenféle fotós közösség meghívott tagnak - ami végül is megtiszteltetés és az is nemzetközi, mint az 500px.

Csak politikai vitákba ne keveredjek, mert ahogy hallom az a f@szbukon a legalja stílusban zajlik!... Én maximálisan visszatartom magam ezektől, de ha mégis (akaratom ellenére) belekeverednék azonnal törölni fogom a regisztrációmat!... (Lányom ide-vagy oda, és 'celeb' barátaim ellenére is!...)

Sándor: azé' a faszbukot nem hittem volna... :D

Csaba: magam is úgy vagyok...
...a képeim meg biztonságban vannak az 500px képmegosztón.

LINK

Bar ugy legyen, ahogyan phugebacsi is mondja. Gondolom mindannyian nagyon varjuk mar szeretett Fv-unk uj formajat.

Kedves Sándor,
ne aggódj a képfeltöltések ügyében, azt hiszem senki sem akarja, hogy pár hónap múlva elvesszen a képe a váltás miatt. Én is várakozó üzemmódban vagyok, gondolom mások is...:)

FB: ejnye-bejnye...:)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló