Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

Kedves Klubtagok!
A hét képéhez most az április 10. és 16. közötti időszak lett figyelembe véve. Két kép ért el 23 szavazatot. Ezek: Tóth Zsuzsa : 410539 és Lőrinc Zsóka: 410603. Ezért ezen a héten is időosztásos kihelyezés lesz a címoldalon. Magasan teljesített még 22 szavazattal apaCmeN 410566 képe. Mindenkinek szívből gratulálok!
D. István

Kösz a visszajelzést. Közben sikerült egy régebbi link alapján megtalálnom. Feltettem az új hét képét. Majd kísérletezem.

István, hiba az ön készülékében van...
Friss bejegyzés Péter fotója, 8 perce.
Nézd meg így:
LINK

Kedves István!

...nálam az aktuális "Hét képével" jön be - Win 10 + Firefox-on.
Bár én nem vagyok pofakönyv-guru, sőt még regisztrált se, ki is dob egy perc múlva...

FaceBook guruk!
Sajnos eltűnt a Facebookról a "fotovilag.hu" oldal. Ha beírom a keresőbe, akkor egy egy évvel ezelőtti változat jelenik meg, amihez nem lehet posztolni. Mi lehet az oka, és mit lehet csinálni?

Senkinek nem kell elmennie, aki nem tudja támogatni az oldalt. 200 kép így is feltehető. Persze mindenki maga dönt a tagságáról.

Kedves István!
Mint levelemben is jeleztem én is szeretném befizetni a tagdíjat, de nekem egy teljesen más számlaszámom van mint azt egy előző /aczelpeter/ hozzászólásban olvastam.

Sajnálattal olvastam 1-2 fotóstárs zsörtölődését, ami számomra teljesen érthetetlen. A legtöbbünk hobbiból fotózik, ami igazából örömet kell, hogy okozzon, nem ellenségeskedést. És egy egy fotó megítélése szubjektív dolog...

Válasz erre
2017-04-16 11:26:35 - mimó

Kedves István ! Lex Msi és én átutaljuk az összeget. Üdvözlettel: Lex Mónika

Válasz erre
2017-04-14 19:56:17 - marcsi

Mint wen szeretnèk elköszönni èn is. Sajnos nem tudom tàmogatni az oldalt , igy kèrnèm István törölje a regisztràciomat. Talán igy tudok segiteni egy kis tàrhely felszabadítàsàban. Szèp fènyeket mindenkinek!
Sziasztok
Mariann

Wen, én is kérem!

Válasz erre
2017-04-12 16:32:41 - wen

privátba küldtem!

Wen, jelentkezz végre!....

Válasz erre
2017-04-12 05:31:45 - duncos

WEN elérhetőséget kérek én is.
További szép fényeket !

További szépeket!

Válasz erre
2017-04-11 18:47:05 - RZsó

Wen/Bálint én is nagyon sajnálom, hogy elhagyod az oldalt, azonban nem szeretnék lemondani arról, hogy folyamatosan értesülhessek az újabb képeidről. Örülnék a jövőbeni elérhetőségednek az vagy saját, vagy bármely netes oldal, ahol a fotóid továbbra is láthatóak lesznek.

...namégeccer:
Bálint, a képeidről nem szívesen mondok le, és ezzel többen is így vagyunk; a honlapod, vagy a Face , G+, stb. címedet megadhatnád, akár itt, akár üzenetben, - hogy követni tudjunk.
Előre is köszönöm: az öreg

Mindig a "jók" mennek el!...
Kossuth apánknak igaza lesz - mint a nótában!

Wen, még aludj rá egyet-kettőt!!!

Bálint: én is sajnálom; az sem vigasztal, ha egy jó fotós elmegy, lyön helyette öt...

("kontár_s")

...asszem, előbb-utóbb mindnyájunknak el kell menni.

Wen, nagyon, de nagyon sajnálom!!!
Nekem nagyon fogsz hiányozni!!!

Válasz erre
2017-04-11 15:38:14 - wen

Kedves Fotóvilág!Köszönöm mindenkinek bárminemű hozzászólását,figyelmét,további jó fényeket kívánok Nektek!Nem tudom hol tudom megtenni,ezért itt kérném
Dékán úrtól regisztrációm törlését!
Üdv: Simon Bálint

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Mai albumajánlat

Dr. Varga Terézia
Jégvirágok tánca

Tegnapi albumajánlat

Kácsor Károly
Afrika

Videóajánlat