fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / T. Szerkesztőség

Hiányzik a disputa, de inkább legye béke az olajfák alatt

Rendben, részemről semmi nem kötelező!

...mint Zsolt :)

Előzmény Válasz erre
2019-04-21 17:43:30 - Zsozso

Nem ! Az kész öngyilkosság lenne.

T. Szerkesztőség!
Így a feltámadás ünnepén: Nem lehetne megpróbálkozni egy "Gondolatok" újjáélesztéssel?
Hátha kicsivel érettebb lett a társaság. Hátha tanultunk a hibáinkból.

Nem a szomorú utolsó megy, hanem a vidám első jön.

Ha mindig a legszebb almát vesszük ki a kosárból akkor végig a legszebbet esszük.

Elképzelhető, hogy ez már az utolsó húsvétunk ezen az oldalon, hiszen köztudott, készül az új program!
Köszönöm mindnyájatoknak a hozzám való türelmet, a leginkább örömökben gazdag és kellemes, hasznos fotós együttlétet!
Egyúttal kívánok mindnyájatoknak kellemes húsvéti ünnepeket!

Szép húsvéti fényeket kívánva,
János

En is a legjobbakat, boldogsagot, egeszseget kivanok minden Fotovilagos tarsunknak.

Válasz erre
2019-04-18 19:30:34 - Josa

SzEjO157: Köszönöm. Hasonló jókat kívánok én is!

Kellemes Ünnepeket, vidám locsolókat, finom sonkát, remek borokat
Kedves Mindnyájatoknak

A nyócba csak-csak eltotyogunk

Nem csak; mint a latin mondja: in vino veritas, de a pálinkában isch...
...mindig valahol a világ végén, pl. a pesti nyóckerben akartok összelyönni, pedig itt a Wadkeleten mennyi remek fotóznivaló van, és mennyivel közelebb (nekem:)

Javasoltam a füvészkerti FV közös fotózást, kicsit pihenni, lazítani barátkozni. Csak a sör hozhat össze?

Revideálom Budai Petur-ról kialakult (talán elhamarkodott) véleményemet!...

Most néztem meg két filmjét a You Tube-n, és tetszett mind a kettő!

Talán a nekünk ajánlott klip-ben túl sok sört ivott (velem is előfordul néha, főleg nyáron), ezért az nem tetszett - max. a sok rossz fotóhoz való türelmes hozzáállása - lehet, hogy ehhez kellett a sör!?? :)

Kíváncsian várom a mi fotóinkhoz való viszonyát!...

Szép képet küldtél köszönjük.

A Füvészkert ilyenkor olyan mit egy majális, tele kellemes vidám piknikezőkkel és sok jó fotóstémával.
Egy kis lazítási javaslat a viharos napok után

...kis Magyar Sakura a "Megyerhegyi Tengerszem" felől nézve:
LINK

E hónap 14-15-én Sakura ünnep a Füvészkertben. FV találkozó?

Belenéztem Petúr képértékelésébe. A bemutatott képek között egy sem volt olyan, ami a FV színvonalát akárcsak megközelítette volna, ugyanakkor a legényből áradt a jó szándék, a leggyengébb képeken is kereste azokat a jellemzőket, amivel biztatni tudta az alkotót. A hibákat is nagyon kesztyűs kézzel kezelte, így senkit nem bántott meg, senkinek nem volt oka a sértődésre. Az igazi megméretése az lesz, ha értékes képek is elé kerülnek. Nyilván minden egyes kép értékelését meghallgatni eléggé fárasztó lenne, de, ha nem akar valaki beszállni a pontozásba, sok értelme nincs is, akkor több napra elosztva azért mindenképpen tanulságos lehet végignézni.

Válasz erre
2019-04-07 18:20:14 - duncos

Uraim!
A világ változik és ezt el kell fogadni.
22 000 követővel nagyon toppon van és örüljünk, ha foglalkozik a fotóinkkal Petur!
Köszönjük előre is.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló