fotovilag.hu
Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / Egy kis néznivaló, avagy fotó a weben

Akkor legyen színes ( iskolában így tanítják) ha a szín ad valami pluszt,látványban hangulatban.
Az ff jobb a negatív hangulat kifejezésére,kisebb képi hibák elfedésére stb
Aki nem hiszi járjon utána írják a mesekönyvek. Helyesen?

Válasz erre
2019-03-25 19:05:37 - KPeter

Köszönöm én is. El is mentettem.

Köszönöm a linket, nekem meggyőző volt. És micsoda fotók...!

Színes legyen a kép, vagy fekete-fehér? Érdekes gondolatok...

LINK

...pedig én csak segíteni akartam - merthogy leszóltad az öregeket - hogy azzal egy nagyon szomorú és keserves öregségtől kímélhetnéd meg magadat... :D

A hét végén Xabolcs egy "Fórum"-beli, azóta moderált kimoderált bejegyzésben azt találta írni, hogy akasszam fel magam, az jobb lenne a FV számára is. Akkor azt írtam, hogy erre a mondatára képben, képekben fogok válaszolni.
A képeket megcsináltam, itt:
LINK
a titkos mappámban láthatóak.

Megértelek; nekem is tetszenek a dolgai, bár Ő sem orosz, hanem észt...
...nem oszt (nem szoroz:)
A hivatkozás végén van egy fölösleges pont, anélkül kattintható: LINK

Válasz erre
2019-03-09 10:41:49 - Zsozso

Sajnos, úgy 60 %-ban ez a való világ, no de nem megyek tovább a gondolattal mert jót nem tudok mondani. Aztán inkább dugom a fejem a homokba nézvén az Antonia (de nem csak ) munkàit .

Válasz erre
2019-03-06 19:15:35 - Zsozso

Nem csak szociófotósok vannak oroszföldön. Ilyen is van :

LINK

Habár ezt a stilust kevesebben szeretik itt az FV-én, pedig nem semmi

Na, mostanra nagyjából az egészet átnéztem, tényleg remek gyűjtemény... amúgy szvsz minden nemzetnek vannak kiváló fotósai, és vannak sztárolt qutyaütői is. pl. az 500px közösség ugyancsak nemzetközi összetételű, és minden kategória megtalálható...
...magam ott 101 fotós munkáját követem, közülük többen innen, vagy még a zArénáról ismerősök :)

Igaz! Ők is tudnak. :))

Lehet, hogy az oroszok tudnak fotózni, de e képek készítője, (Alex Chekmenev) ukrán, és a képeket Ukrajnában készítette. Amúgy a "Bolhapiac" fotósai nemzetközi csapat, pl. Halasi Eszter képeiből is van ott egy válogatás...
...némelyek engem is "cuciófotós"-nak skatulyáznak; pedig dehogyis vagyok az... (Bár a "Ki kicsoda a Magyar fotóséletben"1993-as kiadásában "kiállító fotográfus, természetfotós" cimkével szerepelek:)

Sarkos a vélemény, úgy gondolom arra utalt, hogy az oroszok nagyon tudnak fotózni. Persze megvan hozzá a közeg is, amit nemigen lehet összetéveszteni. Na meg a Русская душа. :)

Na, ott a lehetőség Mindenki előtt, kalandra fel! :)

Idézek egy Fb-os fotóstárs bejegyzéséből:
"Most már tényleg kezdem azt hinni, hogy ha oroszföldön élsz, csak egy gépet kell a kezedbe venni és random kattintásokkal zseniális szociófotós lehetsz."
Milyen igaza van! :)
LINK

Jó képek... és igen figyelemre méltó, hogy hány ember munkájának eredménye.

:)

:)))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
számláló