Fotóvilág fórum
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...
Általános / Egy kis néznivaló, avagy fotó a weben
Előzmény Válasz erre
2017-08-04 20:20:01 - evka

Csodás képek! Thx!

LINK

Fantasztikus cápa fotók

Köszönet a linkért!

LINK

101 ritka történelmi fotó

Erez Marom: Torment

LINK

Előzmény Válasz erre
2017-07-25 21:21:29 - evka

Köszönöm én is!

Nagyon jok, koszi szepen!

Szuper, köszi!
Asszem leteszem a gépem!...

Csatlakozom!...

...éniskößi...

Mindig nagy orommel nezegetem az altalad ajanlott kepeket. Koszike.

Válasz erre
2017-07-23 08:16:22 - Josa

k30user,
Jó kls sorozatokat mutatsz.
Élvezetes volt végignézni.
Kösz.

Ötletes, mosolyos képek.

Köszönöm, hogy leírtad Te miként gondolod.

Kompozíció

LINK

Zorán, pont tőled (aki ért a fotózáshoz) nem vártam ezt, és nagyon csodálkozom a kérdéseden!...

Nem én találtam ki, hogy bármilyen tevékenységet (legyen az sport, kézműves ipar, hangszeres játék, színház stb. stb.) alaposan szemlélve, tudatosan, v. tudatlanul nézve, figyelve, folyamatosan, vagy ismételgetve ne lehetne tanulni, vagy a meglévő képességeket fejleszteni!
Hisz minden tanulási folyamat ezen (is) alapszik. A kis gyerek is így tanul!!!! Nézi, figyeli, ellesi a nagyobb társak, felnőttek cselekedeteit, már a játékában is utánozza őket! (Még közhely is azt mondja: "Utánozó majom!")

Ha már a focit említettem; Tichy-től, Alberttől, Benén át, Nyilasiig nem egyszer nyilatkozták, hogy nagyon sokat tanultak az aranycsapat játékát figyelve; én erről többször, több helyen olvastam, hallottam! (Remélem nem hazudtolsz meg!?)...

Érdekes a mai digitális világban pedig filmre veszik a "nagy focisták"; C. Ronaldo, Messi, Di-Maria, Bale, Ibra' játékát (cseleit, mozdulatait, helyezkedését a pályán), és lassítva százszor ismételve mutatják a futball akadémiákon!

Én pedig - igenis - a mai napig nagyon sokat tanultam, tanulok, a legjobb fotósok munkáiból, és legalább ennyit (hogy mit nem szabad) a pocsék kattogtatók műveiből is! (Még a FV.-on is!)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ...

A Fotóvilág működése

Alapszabályzat

Mai albumajánlat

Dr. Varga Terézia
Jégvirágok tánca

Tegnapi albumajánlat

Kácsor Károly
Afrika

Videóajánlat
Lépcsőszimfónia
kompozíciós esettanulmány